Nenašli jste co jste hledali?

Dejte nám vědět co jste na našich stránkách
nenašli a mi uděláme vše pro to,
aby jste při vaší další návštěvě již
nemuseli chodit jinam.

Nebo doporučte půjčovnu ve svém
okolí a staňte se zdarma na vždy
členem klubu rentalníků

Nebo doporučte půjčovnu!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
X

Registrace půjčoven

Registrujte se ještě dnes
a získejte 1. měsíc členství ZDARMA
Neomezené kredity po dobu členství
Zobrazování na Rentall
Speciální akce pro členy
Získejte návštěvnost z tisíce návštěv Rentall
A mnohem více...
1. měsíc členství ZDARMA
Po prvním nabití +50% kreditů navíc

Potřebujete osvětlovací techniku, špičkovou kameru nebo foťák? Žádný problém. Půjčte si veškeré foto/video vybavení

01.01.2023 - Rentall.cz, z blogu rentall

Půjčovnu foto-video techniky využívají jak profesionálové, tak i hobbíci. Ne každý má totiž doma tu správnou techniku pro natočení svatby, narozenin nebo třeba vlastního krátkometrážního filmu. A když potom takovému profesionálovi odejde technika přímo při akci, pak je pro něj půjčovna minimálně srovnatelného náčiní doslova záchranou.

Foto-video vybavení na den i týden

 

Délka výpůjčky je na domluvě s vybranou půjčovnou. Potřebujete-li natočit firemní akci, bude vám stačit technika jen do druhého dne. Probudili jste v sobě malého filmaře? Anebo chcete posunout úroveň vašeho natáčení na vyšší úroveň? Než si pořídíte vlastní techniku, půjčte si kvalitní vybavení. A třeba hned na týden. Otestujte své možnosti, zjistěte, kterou techniku potřebujete, která vám nejvíce vyhovuje. Půjčovny mají ve své nabídce také doplňkové vybavení, jako například fotopozadí, osvětlovací techniku a další.

 

Pozor na škodnou

 

Půjčovny s foto a video technikou se nezaměřují pouze na filmaře a fotografy. Takové fotopasti zachytí každý pohyb narušitele vašeho rajonu. Když potřebujete odhalit škodnou, půjčte si na to tu správnou techniku. Nikdo vám pak neproklouzne ani v té nejhlubší černočerné tmě.

 

Zachyťte každý moment, uchovejte si vzpomínky, dejte vzniknout něčemu novému. Půjčovny foto-video techniky vám splní vaše přání. Jejich široký výběr najdete na rentall.cz.