Nenašli jste co jste hledali?

Dejte nám vědět co jste na našich stránkách
nenašli a mi uděláme vše pro to,
aby jste při vaší další návštěvě již
nemuseli chodit jinam.

Nebo doporučte půjčovnu ve svém
okolí a staňte se zdarma na vždy
členem klubu rentalníků

Nebo doporučte půjčovnu!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
X

Registrace půjčoven

Registrujte se ještě dnes
a získejte 1. měsíc členství ZDARMA
Neomezené kredity po dobu členství
Zobrazování na Rentall
Speciální akce pro členy
Získejte návštěvnost z tisíce návštěv Rentall
A mnohem více...
1. měsíc členství ZDARMA
Po prvním nabití +50% kreditů navíc

Autopůjčovna vám usnadní stěhování i pomůže splnit vaše životní sny

07.09.2022 - Rentall.cz, Dopravní prostředky

Stěhujete se do nového? Pak jistě využijete dodávku z půjčovny. Půjčovna dodávek ale funguje i jako záchrana pro autodopravce, kterým z ničeho nic přestanou jet jejich pracanti a musí pro své řidiče najít adekvátní náhradu. I proto se často stává, že po dodávkách je takový hlad, že kolikrát nejsou ten den k dostání. Je lepší si tu svou rezervovat včas a předejdete možným komplikacím.

Americká klasika jako splněný sen

 

Stovky koní pod kapotou, stažená střecha, volná silnice. Sen asi každého malého kluka. Když už jsou kluci větší, rádi si své sny plní. K tomu jim pomáhají autopůjčovny s nablýskanými sporťáky i siláky. Velký zájem je samozřejmě o legendární Ford Mustang, ale stále více se jako dárek k narozeninám pro kamaráda, tátovi ke Dni otců nebo třídnímu učiteli na konci roku věnuje jízda v nějakém italském supersportu. Zážitek, na který obdarovaný nikdy nezapomene. Pořádné káry se také půjčují na prodloužené víkendy, kdy si chcete jet jen tak vyvětrat hlavu do přírody a užít si skvělou jízdu na čtyřech kolech.

 

Půjčené auto na dovolenou

 

V posledních letech přibývá rodin i skupin kamarádů, kteří si půjčují auto na svou dovolenou. Využívají pro to vícemístné dodávky, stále častěji dokonce i karavany. Vlastní sprcha, toaleta, možnost přespat, uvařit si. Díky kolům si svůj hotelový pokoj můžete postavit kdekoliv budete chtít. Je-li to samozřejmě na vybraném místě dovoleno. Camping obecně je na vzestupu a půjčovny karavanů hlásí obrovský zájem ještě před začátkem letní sezóny. Tak si své místo rezervujte včas.

 

Eventy, firemní akce

 

Vlastní kategorií jsou zážitky. Jízda na čtyřkolkách v terénu, závody motokár, buginy nebo offroad. Lidé se chtějí bavit a půjčovny jim to umožňují. Užijte si skvělý den se svými blízkými nebo kolegy z práce v prostředí, které naprosto otočí stereotyp všedního dne na nezapomenutelný zážitek.