Nenašli jste co jste hledali?

Dejte nám vědět co jste na našich stránkách
nenašli a mi uděláme vše pro to,
aby jste při vaší další návštěvě již
nemuseli chodit jinam.

Nebo doporučte půjčovnu ve svém
okolí a staňte se zdarma na vždy
členem klubu rentalníků

Nebo doporučte půjčovnu!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
X

Registrace půjčoven

Registrujte se ještě dnes
a získejte 1. měsíc členství ZDARMA
Neomezené kredity po dobu členství
Zobrazování na Rentall
Speciální akce pro členy
Získejte návštěvnost z tisíce návštěv Rentall
A mnohem více...
1. měsíc členství ZDARMA
Po prvním nabití +50% kreditů navíc

22.07.2022 - Rentall.cz, z blogu rentall

Půjčovna sportovního vybavení jako zprostředkovatel zážitků

SPORT

Půjčovna sportovního vybavení jako zprostředkovatel zážitků

 

Doba pokročila. Lidé objevují a zkoušejí stále více nové sporty, které se na nás hrnou ze zahraničí. Abyste si nemuseli hned kupovat nové sportovní vybavení, jsou tady půjčovny, které vám splní přání na počkání. V poslední době jeden příklad za všechny – paddleboarding. Sport z 60. let minulého století, který se v posledních letech doslova z ničeho nic zjevil na českých přehradách, stojatých řekách a rybnících. Proč si hned ale pořizovat vlastní paddleboard, když si ho můžete na pár hodin a za pár korun půjčit?

 

Letní sporty = zážitky a akce

 

Kolo, elektrokolo, koloběžka, elektrokoloběžka. Dnes si nepůjčujeme vybavení jen na výlety. Kola nebo elektrokoloběžky využíváme i pro přesun ve městě. Věc, která byla ještě před pár lety nemyslitelná. Jen u vodních ploch si můžete půjčit šlapadla, loďky, surfy, vyzkoušet si windsurfing, vodní lyže a mnoho dalšího. Každý sport je dnes tak snadno dostupný. Řada půjčoven už neláká jen na sportovní vybavení, ale na zážitek. Pořádají eventy, velkolepé akce. Půjčit si můžete vybavení pro celou firmu nebo partu. Vltava se v posledních letech stala dálnicí českých řek. Půjčovny raftů proto každoročně praskají ve švech.

 

Zimní sporty = stále převládá klasika

 

U zimních sportů stále táhnou lyže, snowboardy a běžky. Půjčovny lyžařského vybavení nestíhají odbavovat zákazníky. Poptávka je obrovská. Je jen otázkou času, kdy se nabídka půjčoven rozšíří o další nepoznané sporty. Zimní turistika už dávno není jen o běžkách. Lidé chtějí poznávat divokou zasněženou přírodu, chodit na místa, kde nikdo předtím nebyl. Proto vznikl skialpinismus, pohyb na lyžích ve volném terénu. Ale ani skialpinismus neskončil jen u volné turistiky. Dnes jde také o vrcholový sport. Mezinárodní skialpinistická federace byla založena v roce 2008, pořádají se světové poháry, mistrovství světa i České republiky. I do zimních sportů proniká touha po zážitku. Fenomén poslední doby biatlon je lidem blíž než kdy předtím. Půjčte si biatlonové vybavení a vyražte na trať jako ty největší biatlonové hvězdy.

 

Možností stále přibývá. Je jen na vás, co vyzkoušíte. S výběrem té nejlepší půjčovny vám pomůže rentall.cz.