rentall logo

Nabídky půjčoven z Powerbanky, záložní zdroje

Nalezeno 3 výsledků
Seřadit podle:
Gogen Powerbanka 20000 mAh

Gogen Powerbanka 20000 mAh

Počet nabídek půjčoven: 1

Díky externí nabíjecí baterii GoGEN PB 200002 bude vaše cestování jednodušší, neboť vaše zařízení jako smarphone, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigace, outdoorovou kameru, fotoaparát nebo tablet budete moci používat mnohem déle bez obav z toho, že ke konci pobytu již nebudete mít “ šťávu“ na provoz zařízení. 20 000 mAh je obrovská zásoba energie, která vystačí na několik dní pobytu mimo běžnou elektrickou síť s možností dobití vašich přístrojů. 5 V výstupy s 2.1 A a 2.4 A vám umožní nabíjet i zařízení s vyšším proudovým odběrem jakou jsou tablety a mobilní telefony od společnosti Apple Inc.

Lokace: Brno, celá ČR
porovnat, od 75 Kč/den
od 75 Kč/den
GP Powerbanka 10400 mAh

GP Powerbanka 10400 mAh

Počet nabídek půjčoven: 1

Díky externí nabíjecí baterii GP bude vaše cestování jednodušší, neboť vaše zařízení jako smarphone, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigace, outdoorovou kameru, fotoaparát nebo tablet budete moci používat mnohem déle bez obav z toho, že ke konci pobytu již nebudete mít “ šťávu“ na provoz zařízení

Lokace: Brno, celá ČR
porovnat, od 50 Kč/den
od 50 Kč/den
EcoFlow DELTA mini-záložní zdroj

EcoFlow DELTA mini-záložní zdroj

Počet nabídek půjčoven: 1

Kompaktní, lehká nabíjecí stanice DELTA mini připravená napájet vaše další dobrodružství poskytuje 882 watthodin střídavého napájení pro vaše zařízení, spotřebiče a nástroje. DELTA mini ukládá energii do lithium-iontové baterie, kterou lze nabíjet ze střídavého domácího proudu, stejnosměrné zásuvky ve vozidle nebo ze solárních panelů. Napájecí výstupy zahrnují dva AC vstupy, jeden vstup autozástrčky, dva USB-A porty, jeden rychlonabíjecí USB-A port a jeden USB-C port. Standardní výkon je 1400 wattů s rázovým výkonem 2100 wattů. Zapněte funkci X-Boost pro výkon 1800 wattů pro provoz větších spotřebičů, jako je toustovač, stolní pila nebo vysoušeč vlasů. Baterie má životnost 800 nabití a dobije se za 1,6 hodiny ze zdroje střídavého proudu. Volitelně můžete také použít dva 160wattové solární panely EcoFlow k nabití za 7,5 hodiny, jeden 400W panel k nabití za 6 hodin nebo nabití z výstupní stejnosměrné zásuvky vozidla za 9,5 hodiny. EcoFlow DELTA mini


Přenosnou bateriovou stanici DELTA Mini si můžete vzít na cesty s vědomím, že všechna vaše zařízení a spotřebiče budou mít stále dostatek energie a vy je tak budete moci naplno využívat. DELTA Mini má kapacitu 882 Wh a je ideálním společníkem pro outdoorové zážitky, při práci nebo ji využijete třeba jako záložní zdroj při výpadcích proudu.

Lokace: Brno, celá ČR
porovnat, od 1200 Kč/den
od 1200 Kč/den
Hochtief - půjčovna stavebních strojů a nářadí
sponzorovnáno
Potřebujete kvalitní stavební techniku? Hochtief půjčovna je na dosah! Spolehlivost a kvalita sponzorovaná platformou Rentall. Ušetřete čas i peníze s námi.
Přejít do půjčovny
Rentall: Půjčovny a jejich nabídka na jednom místě
Z blogu Rentall
Číst více