rentall logo

Nabídky půjčoven z Rafty, čluny a kánoe

Nalezeno 3 výsledků
Seřadit podle:
Raft Gumotex Colorado

Raft Gumotex Colorado

Počet nabídek půjčoven: 2
Raft Gumotex Colorado je oblíbený nafukovací člun pro prázdninové putování po řece, ale užívá se i pro sjíždění divokých řek. Šestimístný raft Colorado je navržen pro sportovní způsob plavby na divoké vodě. Na dně je šest párů úchytů pro chodidla, díky kterým je posádka raftu stabilnější při průjezdu peřejí. Otevřená záď zajišťuje rychlý odtok vody z člunu v případě zalití. Raft Colorado je vhodný ale i na turistické putování po českých řekách.
Lokace: Vír, Český Krumlov, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
porovnat, od 700 Kč/den
od 700 Kč/den
Gumotex Baraka nafukovací člun

Gumotex Baraka nafukovací člun

Počet nabídek půjčoven: 1

GUMOTEX BARAKA nafukovací kánoe se samovylévacím dnem. Nejoblíbenější nafukovací loď v České republice. Vhodná na divokou vodu až do stupně WW4 (Salza, Soča), ale i vodáckou rodinnou dovolenou na tekoucí řeky v naší krajině.


Baraka je vhodná do obtížných vod především proto, že má zvednutou špici, díky čemuž se méně zalévá vodou. Vodu z lodi spolehlivě odvede samovylévací rukáv na dně kánoe. Princip je jednoduchý, nafukovací dno je nad hladinou vody, proto voda volně odteče pryč. Toto je konstrukční výhoda oproti pevným lodím. Na klidné vodě je lépe rukáv zavřít jednoduchým zamotáním a zapnutím přezek a vytvořit tak z Baraky suchou loď. Prostřední nafukovací díl nejenom významně zlepšuje komplexní tuhost lodi, ale dobře slouží i jako místo k sezení třetí osoby nebo dítěte.

Lokace: Český Krumlov, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
porovnat, od 349 Kč/den
od 349 Kč/den
Kanoe Vydra pro 3 osoby

Kanoe Vydra pro 3 osoby

Počet nabídek půjčoven: 1

Otevřená plastová kanoe, nejvhodnější typ pro rodinnou a sportovní vodní turistiku, materiál ze kterého jsou lodě vyráběny je vysoce odolný proti proražení.

Tato loď je určena pro širokou vodáckou veřejnost, zvláště pro ty, kteří chtějí sjíždět na řekách všechny vodácké terény včetně jezů prakticky za jakéhokoliv stavu vody a nechtějí své lodě stále opravovat.

Lodě vyrobené touto technologií a z tohoto materiálu jsou zejména výhodné tam kde se na lodích střídá velký počet vodáků a loď se celou sezónu pohybuje na vodě.


Lokace: Český Krumlov, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
porovnat, od 349 Kč/den
od 349 Kč/den
Hochtief - půjčovna stavebních strojů a nářadí
sponzorovnáno
Potřebujete kvalitní stavební techniku? Hochtief půjčovna je na dosah! Spolehlivost a kvalita sponzorovaná platformou Rentall. Ušetřete čas i peníze s námi.
Přejít do půjčovny
Rentall: Půjčovny a jejich nabídka na jednom místě
Z blogu Rentall
Číst více