rentall logo

Nabídky půjčoven z Kompresory

Nalezeno 6 výsledků
Seřadit podle:
Mobilní kompresor elektrický

Mobilní kompresor elektrický

Počet nabídek půjčoven: 1
Kompresory produkují stlačený vzduch, jsou proto skvělými pomocníky v dílně, v garáži, na zahradě i při práci kolem domu. Spolu s nimi jednoduše nafouknete bazén, kolo u auta, nebo je využijete při lakování nábytku, karosérií, k zapojení pneumatického nářadí a podobně. Protože využití kompresorů je opravdu široké.(400V/4kW)
Lokace: Kaznějov, ČR
porovnat, od 4550 Kč/týden
od 4550 Kč/týden
Mobilní kompresor dieselový

Mobilní kompresor dieselový

Počet nabídek půjčoven: 4
Pojízdný kompresor zajišťuje efektivní a spolehlivou dodávku stlačeného vzduchu kdekoliv na stavbě i mimo ni. Klíčové vlastnosti zajišťují kompresoru dokonalé výsledky i v těch nejnáročnějších provozech. Využití: Demolice, vrtání, podvrty, protlaky, tryskání, ofukování zemědělských strojů a jiné
Lokace: Kaznějov, ČR, České Budějovice, Praha, Planá nad Lužnicí
porovnat, od 1050 Kč/den
od 1050 Kč/den
Kompresor olejový SCHNEIDER UniMaster 260-10-50W

Kompresor olejový SCHNEIDER UniMaster 260-10-50W

Počet nabídek půjčoven: 1

Kompresor olejový SCHNEIDER UniMaster 260-10-50W V CENĚ STROJE NENÍ ZAPOČÍTÁNA CENA ZA PŘÍSLUŠENSTVÍ. Mobilní 1 pístový kompresor je určen k univerzálnímu využití. Libovolné pneumatické nářadí snadno připojíte pomocí rychlospojek. Elektromotor na střídavý proud 230 V se zabudovanou ochranou. Jednoválcový agregát na jedné hřídeli s motorem odvod vzduchu přes rychlospojku plně automatický provoz přes tlakový spínač. Kontrola provozního tlaku a tlaku v nádobě ležatý vzdušník na 50 l. Dvoumetrový elektrický kabel s gumovým opláštěním.

Lokace: Ostrava
porovnat, od 303 Kč/den
od 303 Kč/den
M18 MILWAUKEE FAC-0 kompresor aku

M18 MILWAUKEE FAC-0 kompresor aku

Počet nabídek půjčoven: 1

M18 MILWAUKEE FAC-0 kompresor aku Bezuhlíkový motor POWERSTATE™ poskytuje maximální tlak vzduchu 9,31 baru a 48 litrů vzduchu za minutu při tlaku 2,8 baru, což zaručuje dostatečný výkon pro chod běžných hřebíkovaček a sponkovaček Díky hlučnosti pouhých 68 dB(A) se jedná o jeden z nejtišších akumulátorových kompresorů na trhu, který poskytuje pohodlnější pracovní prostředí na staveništi S hmotností pouhých 14 kg a se dvěma madly na přenášení se snadno přenáší na staveniště i po staveništi Vynikající produktivita s provozní dobou umožňuje nastřelení 1 600 hřebíků bez hlavičky 18G při použití akumulátoru M18™ s kapacitou 12,0 Ah Jedna otáčka regulátoru umožňuje rychlé a snadné nastavení tlaku na požadovanou úroveň Rychlospojka umožňuje uživatelům rychlé připojení a odpojení hadice, což zaručuje zvýšení produktivity Spojuje tři exkluzivní technologie MILWAUKEE® - bezuhlíkový motor POWERSTATE™, akumulátor REDLITHIUM™ a inteligentní hardware a software REDLINK PLUS™ - které poskytují vynikající výkon, dobu chodu a životnost na staveništi Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory MILWAUKEE® M18™

Lokace: Ostrava
porovnat, od 472 Kč/den
od 472 Kč/den
Hadice ke kompresoru

Hadice ke kompresoru

Počet nabídek půjčoven: 1
Lokace: České Budějovice, Praha, Planá nad Lužnicí
porovnat, od 5 Kč/den
od 5 Kč/den
Kompresor elektrický 230 V METABO BASIC 250

Kompresor elektrický 230 V METABO BASIC 250

Počet nabídek půjčoven: 1
Lokace: České Budějovice, Praha, Planá nad Lužnicí
porovnat, od 240 Kč/den
od 240 Kč/den
Hochtief - půjčovna stavebních strojů a nářadí
sponzorovnáno
Potřebujete kvalitní stavební techniku? Hochtief půjčovna je na dosah! Spolehlivost a kvalita sponzorovaná platformou Rentall. Ušetřete čas i peníze s námi.
Přejít do půjčovny
Rentall: Půjčovny a jejich nabídka na jednom místě
Z blogu Rentall
Číst více