Nenašli jste co jste hledali?

Dejte nám vědět co jste na našich stránkách
nenašli a mi uděláme vše pro to,
aby jste při vaší další návštěvě již
nemuseli chodit jinam.

Nebo doporučte půjčovnu ve svém
okolí a staňte se zdarma na vždy
členem klubu rentalníků

Nebo doporučte půjčovnu!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
X

Registrace půjčoven

Registrujte se ještě dnes
a získejte 1. měsíc členství ZDARMA
Neomezené kredity po dobu členství
Zobrazování na Rentall
Speciální akce pro členy
Získejte návštěvnost z tisíce návštěv Rentall
A mnohem více...
1. měsíc členství ZDARMA
Po prvním nabití +50% kreditů navíc

Vyhledat v "Stavebnictví a příslušenství pro stavebnictví"

Cena za hodinu

Doba zapůjčení

Filtrační tagy

Nabídky půjčoven z Stavebnictví a příslušenství pro stavebnictví

Nalezeno 21 výsledků
Seřadit podle:
Vibrační síta MS Micro

Vibrační síta MS Micro

Počet nabídek půjčoven: 1
Jednoduchá robustní konstrukce, snadná manipulace a přeprava, minimální nároky na údržbu, nízké provozní náklady, vysoký výkon, jednoduše výměnná síta, to jsou hlavní výhody našich třídičů. Náklady na ukládání stavebních materiálů se neustále zvyšují a "bude hůř", s třídiči CZ SCREEN je můžete již dnes snížit o desítky procent a získat tím náskok před konkurencí. Naše unikátní koncepce a bezkonkurenční kvalita výroby Vám zaručí velmi rychlou návratnost Vaší investice.
Lokace: České Budějovice, Praha, Kostelec na Hané
porovnat, od 2000 Kč/den
od 2000 Kč/den
Topcon 2LS Geminy G

Topcon 2LS Geminy G

Počet nabídek půjčoven: 1
Rotační laser TOPCON 2LS GEMINI G: Universální laserový přístroj 2LS: Představuje novou technologii, různorodost a design, který je standardem pro lasery budoucnosti. Protiskluzové, pogumované držadlo, pogumované nárazníky a vodotěsně chráněná rotační hlava zaručují delší životnost. Vlastnosti: Interiérové a exteriérové využití Jednoduché nastavení Horizontální/Ver­tikální samo urovnávání Dálkové ovládání Viditelný paprsek Skenování Možnost sklonu v osách x a y 10% Průběžná laserová olovnice (nahoru - dolu) Základní parametry laser třídy 3R s vysokou přesností a maximálním výkonem 5mW - dosah O 300m urovnávací rozsah ±5°, přesnost ±1mm/30m otáčky 0-600/min kapacita dobíjitelné baterie NiMh 30h Součástí vybavení je detektor laserového paprsku, který je nenahraditelný v případech, kdy laserová linka už není viditelná (velká vzdálenost nebo silné okolní osvětlení). Urovnávací funkce zajišťuje perfektně urovnaný paprsek pro obě roviny - horizontální i vertikální. Pokud je urovnání laseru porušeno vnějším zásahem, laser začne varovně blikat a předejte tak nepřesné nivelaci. Jednoznačné označení kláves Vám pomůže velmi snadno jim porozumět. Od první operace budete schopni ovládat jeho funkce. Standardní příslušenství k laseru přístroj, dálkové ovládání, detektor, držák detektoru s upevněním na lať, nabíječka, laserové brýle, manuál, přenosný kufr (pojme všechno příslušenství). Instruktážní video a sólo obrázek je shodný s verzí R, liší se pouze verzí paprsku: R - červený G - zelený
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 350 Kč/den
od 350 Kč/den
Bosch Laser G-CL2

Bosch Laser G-CL2

Počet nabídek půjčoven: 1
Bodový a čárový laser Bosch GCL2-15G + univerzální držák Professional, 0601066J00 Polohování: Kompaktní a mnohostranný pro veškeré nivelační práce na krátké vzdálenosti. Výhoda pro uživatele: Vodorovné a svislé laserové čáry a dále dva středové kolmé body s optimální viditelností. Laserové čáry lze umisťovat okolo středových kolmých bodů. Flexibilní použití s otočným multifunkčním držákem RM 1 Professional pro vyrovnávání laserových čas a mnohostranné možnosti upevnění. Další výhody: Aretace pro bezpečný transport. Jednoduché ovládání jednou rukou a intuitivní uživatelské prostředí. Možnost libovolného zvolení čárového a bodového režimu. Horizontální a vertikální samonivelace do ±4°. Použití: Montáž sádrokartonových stěn. Nivelační práce. Zavěšování stropních podhledů. Pokládání dlaždic. Výstavba interiérů. Přenášení bodů.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 190 Kč/den
od 190 Kč/den
Půdní vrtáky

Půdní vrtáky

Počet nabídek půjčoven: 2
Vrták je vhodný pro vrtání otvorů, na plotové sloupky, sazenice či jiných stavebních prací na staveništi nebo zahrady. Je stejně vhodný do stavebnictví, ale i zahrady. Při správném používání může být vhodným pomocníkem při jarním vysazování zeleniny ve vaší zahrádce.
Lokace: České Budějovice, Rudolfovská 200/90, Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 100 Kč/den
od 100 Kč/den
Paletizační vidle

Paletizační vidle

Počet nabídek půjčoven: 2
Paletizační vidle na čelní nakladač kované nosnost 1500 kg šířka 1200 mm EURO upínání - paletové vidle, nakládací vidle na palety, připojení komplet s vidlicovými hroty 1200 mm dlouhými 80 x 40 mm. Nosnost 1500 kg, FEM 2, ISO 2. Mohou být pevné nebo hydraulicky posuvné.
Lokace: České Budějovice, Praha, Kostelec na Hané
porovnat, od 200 Kč/den
od 200 Kč/den
Würth MD 12

Würth MD 12

Počet nabídek půjčoven: 1
Vyhledávač kovu MD12 rychle a snadno najde elektrické vodiče a armatury ve dřevě a betonu. Jasně ukazuje prostřednictvím displeje a tříbarevného LED kroužku, kde je střed. Otvor v LED kroužku umožňuje značení tužkou.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 170 Kč/den
od 170 Kč/den
Swepac F80

Swepac F80

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac F 80 je vhodný pro menší úlohy, jako je příprava podkladu pro dlažby. S deskou Vulkollan® (příslušenství), která je připevněna k základně, může být položená dlažba účinně srovnána do roviny. Stroj se dokáže vypořádat s nejnáročnějšími úlohami, protože části motoru a převodovky jsou zcela uzavřeny v robustním polyetylénovém krytu. Podvozek a rukojeť jsou žárově zinkované a bezúdržbové. Excentrický prvek má trvale namazané ložiska, které nevyžadují žádnou údržbu. Řídítka lze snadno odejmout bez použití nástrojů a stroj lze přepravovat v kufru běžného vozu. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, kameniva, dlažeb a dlažebních kostek.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 350 Kč/den
od 350 Kč/den
Tlumící desky k vibračním strojům

Tlumící desky k vibračním strojům

Počet nabídek půjčoven: 3
tlumící desky slouží jako podložky pod vibrační desky při hutnění zámkové dlažby.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 4.166666666666667 Kč/hod
od 4.166666666666667 Kč/hod
Dynapac

Dynapac

Počet nabídek půjčoven: 1
Vysoká odstředivá síla, optimální frekvence vibrací, spolehlivost v náročných podmínkách. Vibrační desky jsou precizními stroji k efektivnímu hutnění štěrků, písků a podkladních vrstev. Díky velmi nízkým vibracím v rukojeti umožňují práci po dlouhou dobu. Vibrační desky dělají vaši práci rychlejší a efektivnější.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 440 Kč/den
od 440 Kč/den
Wacker Neuson WP 1550A

Wacker Neuson WP 1550A

Počet nabídek půjčoven: 1
Vysoce výkonné vibrační desky série WP jsou prvotřídní zařízení vhodné pro hutnění asfaltu, zámkové dlažby a smíšené půdy včetně omezeného prostoru. Skvěle se také hodí na výstavbu silnic díky robustnímu a odolnému provedení. Další možné využití je i pro hutnění písčitých a zrnitých podkladů pro chodníky, silnice a parkoviště. V této sérii nabízíme i sadu kol, která umožňují snadnější přepravu stroje na další místa staveniště.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 650 Kč/den
od 650 Kč/den
Swepac F140

Swepac F140

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac F 140 je ideální vysoce výkonný víceúčelový stroj. Kompaktní konstrukce je vhodná i pro výkopy a s deskou Vulkollan® (příslušenství), která je připevněna k základně, může být položená dlažba účinně srovnána do roviny.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 550 Kč/den
od 550 Kč/den
Swepac FB160

Swepac FB160

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac FB 160 je vysoce výkonná oboustranná - reverzní vibrační deska s pohonem benzinovým motorem. FB 160 je rychlá s vynikajícími trakčními schopnostmi a je vybavena plně variabilním řízením rychlosti. Podvozek je žárově pozinkovaný a poskytuje vynikající ochranu proti korozi. FB 160 má také robustní ochranný rám se silným zvedacím hákem, který poskytuje účinnou ochranu proti vnějšímu poškození. Otěruvzdorná spodní deska Hardox® zajišťuje dlouhou životnost. Kompaktní konstrukce je vhodná pro výkopy a jiné prostory s omezeným prostorem. S deskou Vulkollan® (příslušenství), která je připevněna k základně, může být položená dlažba účinně srovnána do roviny. Stroj je navržen tak, aby byl vysoce ergonomický a má odpruženou vodící oj pro nízké vibrace rukojetí. Otevřená konstrukce rámu nabízí snadný přístup k pravidelnému servisu a údržbě, což vede k vysokému využití stroje a nízkým provozním nákladům na údržbu. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, kameniva, kamenných dlažeb a dlažebních kostek 304000 FB 160 základní deska šířka 450 mm 304060 FB 160 základní deska šířka 550 mm.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 750 Kč/den
od 750 Kč/den
Swepac FB235

Swepac FB235

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac FB 235 je vysoce výkonná oboustranná - reverzní vibrační deska s pohonem benzinovým motorem. Obousměrná vibrační deska - NOVINKA FB 235 je rychlá s vynikajícími trakčními schopnostmi a je vybavena plně variabilním řízením rychlosti. Podvozek je žárově pozinkovaný a poskytuje vynikající ochranu proti korozi. FB 235 má také robustní ochranný rám se silným zvedacím hákem, který poskytuje účinnou ochranu proti vnějšímu poškození. Otěruvzdorná spodní deska Hardox® zajišťuje dlouhou životnost. Kompaktní konstrukce je vhodná pro výkopy a jiné prostory s omezeným prostorem. S deskou Vulkollan® (příslušenství), která je připevněna k základně, může být položená dlažba účinně srovnána do roviny. Stroj je navržen tak, aby byl vysoce ergonomický a má odpruženou vodící oj pro nízké vibrace rukojetí. Otevřená konstrukce rámu nabízí snadný přístup k pravidelnému servisu a údržbě, což vede k vysokému využití stroje a nízkým provozním nákladům na údržbu. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, kameniva, kamenných dlažeb a dlažebních kostek.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 1050 Kč/den
od 1050 Kč/den
Wacker Neuson DPU 6555

Wacker Neuson DPU 6555

Počet nabídek půjčoven: 1
Obousměrná vibrační deska DPU 6555Hesh s elektrickým startérem a počítadlem provozních hodin nabízí pouze špičkovou kvalitu, životnost a pohodlí při obsluze. Nová vodící oj snižuje vibrace přenášené na ruce (HAV) na minimum, a proto nabízí vysokou úroveň komfortu obsluhy při plném hutnícím výkonu. Další funkcí je vysoká bezpečnost, která zabraňuje při pohybu vzad uvíznutí obsluhy mezi strojem a dalším objektem. Obsluha této vibrační desky je naprosto komfortní a její údržba je snadno přístupná a rychlá. Je vybavena funkcí automatického vypnutí v případě nedostatku oleje. Dále zahrnuje i samoutahovací klínový řemen, bezúdržbový alternátor, výsuvný kolík pro snadné dobíjení, které je tak přístupné zvnějšku. Tento model je vybaven úzkým ochranným rámem, který usnadňuje využití stroje ve stísněných prostorách. Velkoobjemový naftový motor Hatz umožňuje dostatečné výkonové rezervy a je zárukou vysoké účinnosti a dlouhé životnosti.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 1050 Kč/den
od 1050 Kč/den
Swepac FB500

Swepac FB500

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac FB 500 je vysoce výkonná, těžká, kompaktní, obousměrná - reverzní vibrační deska s pohonem dieslovým motorem, s elektrickým startérem a vysokou účinností hutnění. Navzdory své hmotnosti je dobře vyvážená a snadno ovladatelná. FB 500 je poháněna klínovými řemeny a nabízí vynikající trakční schopnosti. Je vybavena plně variabilní regulací otáček. Šasi je žárově zinkováno, čímž poskytuje vynikající ochranu proti korozi. FB 500 má také robustní ochranný rám se silným zvedacím hákem, který poskytuje účinnou ochranu proti vnějšímu poškození. Otěruvzdorná spodní deska Hardox® zajišťuje dlouhou životnost. Stroj je navržen tak, aby byl vysoce ergonomický a má odpruženou vodící oj pro nízké vibrace rukojetí a může být na přání vybaven vyhřívacím prvkem v rukojeti. Otevřená konstrukce rámu nabízí snadný přístup k pravidelnému servisu a údržbě, což vede k vysokému využití stroje a nízkým provozním nákladům na údržbu. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, kameniva
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 1050 Kč/den
od 1050 Kč/den
Swepac T64

Swepac T64

Počet nabídek půjčoven: 1
Vibrační pěch Swepac T 64 je vhodný pro opravy a práce v oblastech s omezeným prostorem, jako jsou výkopy a základy budov. Stroj je velmi dobře vyvážený a snadno ovladatelný. To znamená, že je také vhodný pro menší úpravy v malých prostorech. T 64 je výkonný stroj na mokrém povrchu nebo půdě s vysokým obsahem jílu Je vybaven novým motorem Honda GXR120, který je vyroben pro vibrační pěchy. Motor nabízí nižší spotřebu paliva a efektivnější karburátor, který zvládne současné požadavky na životní prostředí a usnadňuje start. Navíc je velmi spolehlivý. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, hornin a půd s vysokým obsahem jílu.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 500 Kč/den
od 500 Kč/den
Enar QXH

Enar QXH

Počet nabídek půjčoven: 1
pro stahovací lišty Enar, benzínový motor Honda GX-25 4T, odpružené rukojeti, zdvihový objem 25 cm3, šířka 1,5–4 m, hmotnost 22 kg,
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 340 Kč/den
od 340 Kč/den
SVF Swepac

SVF Swepac

Počet nabídek půjčoven: 1
Elektrické vibrační lišty SVF s pevnou délkou (dle typu od 2,2 do 7,2 metru) určené pro povrchové i hloubkové zhutnění čerstvého betonu.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 1250 Kč/den
od 1250 Kč/den
Kontejner na manipulaci

Kontejner na manipulaci

Počet nabídek půjčoven: 1
Vhodný nejen k manipulaci odpadů. Lze jej jednoduše pomocí nakladače přemístit a vysypat.
Lokace: České Budějovice, Praha, Kostelec na Hané
porovnat, od 500 Kč/den
od 500 Kč/den
Digga rypadla

Digga rypadla

Počet nabídek půjčoven: 1
Řetězová rypadla DIGGA se připojují jako externí příslušenství ke stavebním a zahradním strojům. Pohon se prostřednictvím planetové převodovky přenáší na řetěz, které se dá dopasovat na konkrétní typ podkladu.
Lokace: České Budějovice, Praha, Kostelec na Hané
porovnat, od 1500 Kč/den
od 1500 Kč/den
Würth WDM 2-18

Würth WDM 2-18

Počet nabídek půjčoven: 1
Zařízení WDM2-18 je praktický a přesný laserový dálkoměr pro měření vzdáleností a výpočty obsahu ploch. Jednoduchá a rychlá obsluha Extrémně lehké a praktické zařízení Velmi odolné Četné měkké prvky Přesné měření zajistí i jedna osoba Rozsah měření 0,20–50 m Výborná čitelnost Podsvícení třířádkový displej Speciální funkce Plocha, objem, kontinuální měření, sčítání a odčítání
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 165 Kč/den
od 165 Kč/den