rentall logo

Nabídky půjčoven z Vibrační desky

Nalezeno 24 výsledků
Seřadit podle:
Vibrační deska Swepac F80

Vibrační deska Swepac F80

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac F 80 je vhodný pro menší úlohy, jako je příprava podkladu pro dlažby. S deskou Vulkollan® (příslušenství), která je připevněna k základně, může být položená dlažba účinně srovnána do roviny. Stroj se dokáže vypořádat s nejnáročnějšími úlohami, protože části motoru a převodovky jsou zcela uzavřeny v robustním polyetylénovém krytu. Podvozek a rukojeť jsou žárově zinkované a bezúdržbové. Excentrický prvek má trvale namazané ložiska, které nevyžadují žádnou údržbu. Řídítka lze snadno odejmout bez použití nástrojů a stroj lze přepravovat v kufru běžného vozu. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, kameniva, dlažeb a dlažebních kostek.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 424 Kč/den
od 424 Kč/den
Vibrační deska Dynapac

Vibrační deska Dynapac

Počet nabídek půjčoven: 1
Vysoká odstředivá síla, optimální frekvence vibrací, spolehlivost v náročných podmínkách. Vibrační desky jsou precizními stroji k efektivnímu hutnění štěrků, písků a podkladních vrstev. Díky velmi nízkým vibracím v rukojeti umožňují práci po dlouhou dobu. Vibrační desky dělají vaši práci rychlejší a efektivnější.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 532 Kč/den
od 532 Kč/den
Vibrační deska Wacker Neuson WP 1550A

Vibrační deska Wacker Neuson WP 1550A

Počet nabídek půjčoven: 2
Vysoce výkonné vibrační desky série WP jsou prvotřídní zařízení vhodné pro hutnění asfaltu, zámkové dlažby a smíšené půdy včetně omezeného prostoru. Skvěle se také hodí na výstavbu silnic díky robustnímu a odolnému provedení. Další možné využití je i pro hutnění písčitých a zrnitých podkladů pro chodníky, silnice a parkoviště. V této sérii nabízíme i sadu kol, která umožňují snadnější přepravu stroje na další místa staveniště.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc, Karlovy Vary
porovnat, od 678 Kč/den
od 678 Kč/den
Vibrační deska Swepac F140

Vibrační deska Swepac F140

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac F 140 je ideální vysoce výkonný víceúčelový stroj. Kompaktní konstrukce je vhodná i pro výkopy a s deskou Vulkollan® (příslušenství), která je připevněna k základně, může být položená dlažba účinně srovnána do roviny.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 666 Kč/den
od 666 Kč/den
Vibrační deska Swepac FB160

Vibrační deska Swepac FB160

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac FB 160 je vysoce výkonná oboustranná - reverzní vibrační deska s pohonem benzinovým motorem. FB 160 je rychlá s vynikajícími trakčními schopnostmi a je vybavena plně variabilním řízením rychlosti. Podvozek je žárově pozinkovaný a poskytuje vynikající ochranu proti korozi. FB 160 má také robustní ochranný rám se silným zvedacím hákem, který poskytuje účinnou ochranu proti vnějšímu poškození. Otěruvzdorná spodní deska Hardox® zajišťuje dlouhou životnost. Kompaktní konstrukce je vhodná pro výkopy a jiné prostory s omezeným prostorem. S deskou Vulkollan® (příslušenství), která je připevněna k základně, může být položená dlažba účinně srovnána do roviny. Stroj je navržen tak, aby byl vysoce ergonomický a má odpruženou vodící oj pro nízké vibrace rukojetí. Otevřená konstrukce rámu nabízí snadný přístup k pravidelnému servisu a údržbě, což vede k vysokému využití stroje a nízkým provozním nákladům na údržbu. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, kameniva, kamenných dlažeb a dlažebních kostek 304000 FB 160 základní deska šířka 450 mm 304060 FB 160 základní deska šířka 550 mm.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 908 Kč/den
od 908 Kč/den
Vibrační deska Swepac FB235

Vibrační deska Swepac FB235

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac FB 235 je vysoce výkonná oboustranná - reverzní vibrační deska s pohonem benzinovým motorem. Obousměrná vibrační deska - NOVINKA FB 235 je rychlá s vynikajícími trakčními schopnostmi a je vybavena plně variabilním řízením rychlosti. Podvozek je žárově pozinkovaný a poskytuje vynikající ochranu proti korozi. FB 235 má také robustní ochranný rám se silným zvedacím hákem, který poskytuje účinnou ochranu proti vnějšímu poškození. Otěruvzdorná spodní deska Hardox® zajišťuje dlouhou životnost. Kompaktní konstrukce je vhodná pro výkopy a jiné prostory s omezeným prostorem. S deskou Vulkollan® (příslušenství), která je připevněna k základně, může být položená dlažba účinně srovnána do roviny. Stroj je navržen tak, aby byl vysoce ergonomický a má odpruženou vodící oj pro nízké vibrace rukojetí. Otevřená konstrukce rámu nabízí snadný přístup k pravidelnému servisu a údržbě, což vede k vysokému využití stroje a nízkým provozním nákladům na údržbu. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, kameniva, kamenných dlažeb a dlažebních kostek.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 1271 Kč/den
od 1271 Kč/den
Vibrační deska Wacker Neuson DPU 6555

Vibrační deska Wacker Neuson DPU 6555

Počet nabídek půjčoven: 1
Obousměrná vibrační deska DPU 6555Hesh s elektrickým startérem a počítadlem provozních hodin nabízí pouze špičkovou kvalitu, životnost a pohodlí při obsluze. Nová vodící oj snižuje vibrace přenášené na ruce (HAV) na minimum, a proto nabízí vysokou úroveň komfortu obsluhy při plném hutnícím výkonu. Další funkcí je vysoká bezpečnost, která zabraňuje při pohybu vzad uvíznutí obsluhy mezi strojem a dalším objektem. Obsluha této vibrační desky je naprosto komfortní a její údržba je snadno přístupná a rychlá. Je vybavena funkcí automatického vypnutí v případě nedostatku oleje. Dále zahrnuje i samoutahovací klínový řemen, bezúdržbový alternátor, výsuvný kolík pro snadné dobíjení, které je tak přístupné zvnějšku. Tento model je vybaven úzkým ochranným rámem, který usnadňuje využití stroje ve stísněných prostorách. Velkoobjemový naftový motor Hatz umožňuje dostatečné výkonové rezervy a je zárukou vysoké účinnosti a dlouhé životnosti.
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 1271 Kč/den
od 1271 Kč/den
Vibrační deska Swepac FB500

Vibrační deska Swepac FB500

Počet nabídek půjčoven: 1
Swepac FB 500 je vysoce výkonná, těžká, kompaktní, obousměrná - reverzní vibrační deska s pohonem dieslovým motorem, s elektrickým startérem a vysokou účinností hutnění. Navzdory své hmotnosti je dobře vyvážená a snadno ovladatelná. FB 500 je poháněna klínovými řemeny a nabízí vynikající trakční schopnosti. Je vybavena plně variabilní regulací otáček. Šasi je žárově zinkováno, čímž poskytuje vynikající ochranu proti korozi. FB 500 má také robustní ochranný rám se silným zvedacím hákem, který poskytuje účinnou ochranu proti vnějšímu poškození. Otěruvzdorná spodní deska Hardox® zajišťuje dlouhou životnost. Stroj je navržen tak, aby byl vysoce ergonomický a má odpruženou vodící oj pro nízké vibrace rukojetí a může být na přání vybaven vyhřívacím prvkem v rukojeti. Otevřená konstrukce rámu nabízí snadný přístup k pravidelnému servisu a údržbě, což vede k vysokému využití stroje a nízkým provozním nákladům na údržbu. Všechny naše modely strojů jsou všestranné a snadno ovladatelné. Vyznačují se dlouhou životností a spolehlivostí, což znamená nižší provozní náklady a náklady na údržbu. Použití Pro zhutňování písku, štěrku, kameniva
Lokace: Prostějov, Přerov, Olomouc
porovnat, od 1271 Kč/den
od 1271 Kč/den
Vibrační deska 90kg WACKER VP2050A

Vibrační deska 90kg WACKER VP2050A

Počet nabídek půjčoven: 1

Lehké reverzibilní vibrační desky patří mezi výkonné univerzální stroje pro hutnění záplat, zahradnictví a terénní úpravy i pro údržbu silnic, cest a parkovišť. Stejně jako všechny vibrační desky ve třídě 25 - 37 kN od společnosti Wacker Neuson mají integrované robustní transportní zařízení. Tato třída vybavení na trhu proto nabízí na staveništi jedinečnou mobilitu. Díky své kompaktní konstrukci a skvělé ovladatelnosti jsou lehké reverzibilní vibrační desky ideální pro zhutňování příkopů, chodníků a dalších omezených oblastí. Dobře promyšlené detaily z nich činí ideální hutnící stroj pro trvalé profesionální použití

Lokace: Karlovy Vary
porovnat, od 678 Kč/den
od 678 Kč/den
DESKA 160kg WACKER DPU 2540 H

DESKA 160kg WACKER DPU 2540 H

Počet nabídek půjčoven: 1

Modely DPU s odstředivou silou 25 kN patří k lehkým univerzálům pro zámkovou dlažbu, zahradní a terénní stavby i pro opravy v ulicích, na cestách a parkovištích. Jako všechny vibrační desky ve třídě 25 - 37 kN od Wacker Neuson disponují robustním integrovaným podvozkem. Tím nabízí tato třída.

Lokace: Karlovy Vary
porovnat, od 871 Kč/den
od 871 Kč/den
Vibrační deska 350kg WACKER DPU4045YE

Vibrační deska 350kg WACKER DPU4045YE

Počet nabídek půjčoven: 1

Obousměrná vibrační deska DPU 4045Ye nabízí pouze špičkovou kvalitu, životnost a pohodlí při obsluze. Nová vodící oj snižuje vibrace přenášené na ruce (HAV) na minimum, a proto nabízí vysokou úroveň komfortu obsluhy při plném hutnícím výkonu. Další funkcí je vysoká bezpečnost, která zabraňuje při pohybu vzad uvíznutí obsluhy mezi strojem a dalším objektem. 


Obsluha této vibrační desky je naprosto komfortní a její údržba je snadno přístupná a rychlá. Je vybavena funkcí automatického vypnutí v případě nedostatku oleje. Dále zahrnuje i samoutahovací klínový řemen, bezúdržbový alternátor, výsuvný kolík pro snadné dobíjení, které je tak přístupné zvnějšku.

Lokace: Karlovy Vary
porovnat, od 1040 Kč/den
od 1040 Kč/den
Vibrační deska 500kg WACKER DPU 6055

Vibrační deska 500kg WACKER DPU 6055

Počet nabídek půjčoven: 1

Reverzní vibrační deska Wacker DPU 6055 je vhodná pro zhutňování příkopů a ploch, stejně tak i pro hutnění těžkých kamených dlažeb.

 • Extrémně nízké těžiště a malá stavební výška
 • Vzduchem chlazený dieselový motor s velkou výkonnostní rezervou
 • Bezproblémové startování pomocí odstředivé spojky
 • Automatické dekompresní zařízení
 • Plynulý hydraulický chod vpřed a zpět umožňuje přizpůsobivost k různým druhům půdy
 • Převod síly z motoru na přístroj přes celouzavřený, optimálně dimenzovaný klínový řemen
 • Otevřená, samočistící základní deska ze zrnité grafitové litiny
 • Ochranný rám upevněný centrálním jednobodovým závěsem
 • Obslužná výška nevibrující oje je plynule nastavitelná
 • Snadná manévrovatelnost pomocí kompaktní konstrukce


Lokace: Karlovy Vary
porovnat, od 1573 Kč/den
od 1573 Kč/den
Deska vibrační 108 kg CF 4

Deska vibrační 108 kg CF 4

Počet nabídek půjčoven: 1

Deska vibrační 108 kg CF 4 V CENĚ STROJE NENÍ ZAPOČÍTÁNA CENA ZA PŘÍSLUŠENSTVÍ. Vibrační deska („žehlička“) se používá na zhutňovací práce při výstavbě zahrad,menších cest. Při pokládce zámkové dlažby, zhutňování malých asfaltových ploch. Příslušenství : deska tlumící CF 4 pro zámkovou dlažbu Jednosměrná vibrační deska s hutnící hloubkou 25-35 cm

Lokace: Ostrava
porovnat, od 415 Kč/den
od 415 Kč/den
Deska vibrační 250 kg CR 4

Deska vibrační 250 kg CR 4

Počet nabídek půjčoven: 1

Deska vibrační 250 kg CR 4 Reverzní vibrační deska se ideálně uplatní při výstavbě silnic, při terénních úpravách a při stavbě inženýrských sítí. Obousměrná vibrační deska s hutnící hloubkou 45 -60 cm

Lokace: Ostrava
porovnat, od 838 Kč/den
od 838 Kč/den
Deska vibrační 300 kg CR 5

Deska vibrační 300 kg CR 5

Počet nabídek půjčoven: 1

Deska vibrační 300 kg CR 5 Obousměrná vibrační deska se ideálně uplatní při výstavbě silnic, při terénních úpravách a při stavbě inženýrských sítí. Obousměrná vibrační deska s hutnící hloubkou 60 -75 cm

Lokace: Ostrava
porovnat, od 838 Kč/den
od 838 Kč/den
Deska vibrační 420 kg CR 7

Deska vibrační 420 kg CR 7

Počet nabídek půjčoven: 1

Deska vibrační 420 kg CR 7 Obousměrná vibrační deska se ideálně uplatní při výstavbě silnic, při terénních úpravách a při stavbě inženýrských sítí. Obousměrná vibrační deska s hutnící hloubkou 70 -80 cm

Lokace: Ostrava
porovnat, od 1093 Kč/den
od 1093 Kč/den
Deska vibrační 590 kg CR 8

Deska vibrační 590 kg CR 8

Počet nabídek půjčoven: 1

Deska vibrační 590 kg CR 8 Obousměrná vibrační deska se ideálně uplatní při výstavbě silnic, při terénních úpravách a při stavbě inženýrských sítí. Obousměrná vibrační deska s hutnící hloubkou 70 -85 cm

Lokace: Ostrava
porovnat, od 1262 Kč/den
od 1262 Kč/den
Deska vibrační 80 kg CF 2

Deska vibrační 80 kg CF 2

Počet nabídek půjčoven: 1

Deska vibrační 80 kg CF 2 Vibrační deska se používá na zhutňovací práce při výstavbě zahrad,menších cest. Při pokládce zámkové dlažby, zhutňování malých asfaltových ploch. Příslušenství : deska tlumící CF 2 pro zámkovou dlažbu Jednosměrná vibrační deska s hutnící hloubkou 20 -30 cm

Lokace: Ostrava
porovnat, od 415 Kč/den
od 415 Kč/den
Deska vibrační obousměrná 203 kg CR 3 hd

Deska vibrační obousměrná 203 kg CR 3 hd

Počet nabídek půjčoven: 1

Deska vibrační obousměrná 203 kg CR 3 hd Obousměrná vibrační deska se ideálně uplatní při výstavbě silnic, při terénních úpravách a při stavbě inženýrských sítí.

Lokace: Ostrava
porovnat, od 720 Kč/den
od 720 Kč/den
Vibrační deska WACKER 1135 - ( Natural 95 - 65 kg / 11 kN )

Vibrační deska WACKER 1135 - ( Natural 95 - 65 kg / 11 kN )

Počet nabídek půjčoven: 1
Lokace: České Budějovice, Praha, Planá nad Lužnicí
porovnat, od 484 Kč/den
od 484 Kč/den
Vibrační deska WACKER 2050 ( Natural 95 - 100 kg / 20 kN)

Vibrační deska WACKER 2050 ( Natural 95 - 100 kg / 20 kN)

Počet nabídek půjčoven: 1
Lokace: České Budějovice, Praha, Planá nad Lužnicí
porovnat, od 545 Kč/den
od 545 Kč/den
Vibrační deska WACKER 3750 (DIESEL - 250 kg / 37 kN)

Vibrační deska WACKER 3750 (DIESEL - 250 kg / 37 kN)

Počet nabídek půjčoven: 1
Lokace: České Budějovice, Praha, Planá nad Lužnicí
porovnat, od 908 Kč/den
od 908 Kč/den
Vibrační deska WACKER 6555 ( Diesel - 500 kg / 65 kN)

Vibrační deska WACKER 6555 ( Diesel - 500 kg / 65 kN)

Počet nabídek půjčoven: 1
Lokace: České Budějovice, Praha, Planá nad Lužnicí
porovnat, od 1331 Kč/den
od 1331 Kč/den
Vibrační deska ZI-RPE120GYN Zipper

Vibrační deska ZI-RPE120GYN Zipper

Počet nabídek půjčoven: 1

Vibrační deska ZI-RPE120GYN od společnosti Zipper je vysoce efektivní nástroj určený pro zhutňování různých povrchů, jako jsou opravované cesty, zahradní cestičky a další terénní úpravy. S pohybem pouze vpřed a vybavena robustní základní deskou, tato vibrační deska zvládne hutnit zeminy, písek i kamenivo. Je dodávána s praktickým podvozkem pro snadný transport a gumovou podložkou, která chrání podklad při práci. Výkon motoru 4,1 kW a hmotnost 115 kg zajišťují, že práce bude rychlá a efektivní, zatímco kompaktní rozměry umožňují snadné manévrování i v těsných prostorách

Lokace: Mikulov, Dobré Pole PSC 691 81
porovnat, od 500 Kč/den
od 500 Kč/den
Hochtief - půjčovna stavebních strojů a nářadí
sponzorovnáno
Potřebujete kvalitní stavební techniku? Hochtief půjčovna je na dosah! Spolehlivost a kvalita sponzorovaná platformou Rentall. Ušetřete čas i peníze s námi.
Přejít do půjčovny
Rentall: Půjčovny a jejich nabídka na jednom místě
Z blogu Rentall
Číst více